REFERENCE

Některé vybrané reference našich spokojených klientů.

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás!

"Výborný kurz, který mi dal přesně to, co jsem potřebovala. Biologie nebyla nikdy můj oblíbený předmět, ale teď mě v kurzu baví. Holky vysvětlují všechno srozumitelně a jednoduše a konečně mám pocit, že biologii rozumím a test z ní zvládnu."
Kristýna
Biologie na psychologii 2021/2022
"Musím říct, že mi tento kurz dal strašně hodně a konečně mám souvislosti a chápu spoustu věcí, kterým jsem předtím nerozuměla, a nebo si je neuměla spojit. Přednášky jsou super, poutavé a lektorka pokaždé všechno vysvětlila několikrát, až to všichni pochopili. Myslím, že z poznámek budu těžit i během studia na VŠ. Testy a zpětné hodnocení mi moc pomohly. Jsem spokojená a dostala jsem se na fakultu, na kterou jsem chtěla, takže za sebe tisíceré díky :)"
Simona
Intenzivní přípravný kurz 2020/21
"Zúčastnila jsem se intenzivního kurzu 2020/2021. Ačkoliv to bylo časově náročné (3x týdně dvouhodinovka), rozhodně nelituji večerů strávených s Péťou. Podle mě je to odborník na svém místě, zná řadu souvislostí a látka v kurzu na sebe krásně navazuje. Zdůrazní témata, která se často objevují v testech. Dokonce jsme měli pár cvičných testů. Mohu potvrdit, že většinu otázek v přijímačkách 2021 (na obě fakulty UK) šlo zodpovědět řádným naučením materiálů z kurzu. Doporučuji však verzi kurzu i s biologií (kterou já jsem bohužel neměla), protože vám to velmi usnadní přípravu a ušetří spoustu času :)"
Kristýna S.
Intenzivní přípravný kurz 2020/21
"O Kurzech psychologie jsem se dozvěděla, když už jsem měla jeden neúspěšný pokus za sebou. Chodila jsem na jiný kurz a ten mi příliš nepomohl. Všechno jsme probírali jen povrchně a na nic nebylo dost času, navíc nebyl příliš prostor na dotazy a vysvětlování, pokud někdo něco nepochopil. Nejvíce jsem pohořela asi s portfoliem. Z intenzivního kurzu u Kurzů psychologie jsem byla naopak nadšená. Probrali jsme snad všechno, co jsem k přijímačkám potřebovala a hlavně poutavou formou. S lektorkou Péťou nebyla žádný hodina nezajímavá. Navíc jsme látku během kurzu procvičovali a ačkoli mi testy připadaly občas obtížné, u přijímaček jsem se pak cítila mnohem jistěji a byla jsem za ně ráda. Dostali jsme spoustu testů s velkým množstvím otázek. Nejvíc si asi cením přístupu lektorky, který byl úžasný a pomoci, kterou mi poskytla s portfoliem a všem užitečných rad, které jsme během kurzu dostali. Kdykoli jsem se na lektorku obrátila, poradila mi, klidně o víkendu nebo večer. Intenzivní forma mě navíc donutila připravovat se průběžně a tak už jsem se od května soustředila jen na portfolio. Mrzelo mě pouze, že jsem tento kurz neobjevila dříve."
Tereza K.
Intenzivní přípravný kurz 2019/20