O NÁS

Zajímá Vás psychologie? Láká Vás její studium na vysoké škole vedoucí k profesi psychologa? Váháte, zda je pro Vás VŠ studium psychologie to pravé?

Chcete si rozšířit obzory a naučit se dovednostem, které uplatníte ve své aktuální profesi?

Jsme psychologové a studenti psychologie a věnujeme se kvalitnímu, systematickému a komplexnímu vzdělávání v oboru psychologie.

Nabízíme přípravné kurzy k VŠ přijímacím zkouškám a přednášky, semináře, webináře a kurzy pro širokou veřejnost. Lektorujeme workshopy a semináře na základních a středních školách. Zvyšujeme povědomí o duševním zdraví a psychických obtížích.

 

V čem jsou naše přípravné kurzy jedinečné?

 

Psychologie je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších studijních oborů, což se odráží na náročnosti přijímacího řízení. Chceš-li zvýšit své šance na přijetí, poctivě se připravit a získat osobního průvodce celou přípravou nad rámec běžných kurzů, jsi u nás správně.

  1. Osobní přístup

S každým účastníkem kurzu se nejdříve osobně seznámíme. Cílem je odhalení osobnostních charakteristik, jedinečné motivace a silných stránek uchazeče. Zeptáme se Tě na tvou dosavadní přípravu, praxe, kterými jsi již prošel, načtenou literaturu a poradíme Ti, jak další přípravu zefektivnit. Během celého kurzu jsi pro nás individuální uchazeč, parťák, kterému radíme a pomáháme individuálně na míru tak, aby Tvé šance na přijetí byly co nejvyšší.

2. Individuální průvodce

Registrací do kurzu získáš nejen potřebné vědomosti a znalosti, ale také osobního průvodce, který je Ti k dispozici kdykoli online po dobu trvání celého kurzu na messengeru či e-mailem. Můžeš se zeptat na cokoli, co Tě momentálně zajímá, požádat o radu ohledně literatury a praxí nebo se jen ujistit, zda při přípravě postupuješ správně.

3. Výuka v malých skupinách

V rámci zachování osobního přístupu ke každému účastníkovi kurzu probíhá výuka v komorním duchu v malých skupinách. Tím je zajištěno, že se můžeš kdykoli během výkladu na cokoli zeptat, poprosit o zopakování či další vysvětlení probírané látky.

4. Průběžné testování a simulace přijímacího řízení

Po každé probrané kapitole Tě čeká obsáhlý test s individuální zpětnou vazbou, jehož prostřednictvím si ověříš, zda jsi probranou látku obsáhl v dostatečné šíři a hloubce a jestli všemu rozumíš. Test se skládá z otevřených otázek a z reálných testových otázek z přijímacího řízení z minulých let a obvykle je 3-8 stránkový v závislosti na rozsahu testované kapitoly a velmi dobře kopíruje typ otázek, se kterými se u přijímaček potkáš.

Test každého účastníka individuálně opravíme a vyhodnotíme. U nesprávných odpovědí Ti vysvětlíme, proč Tvá odpověď není správná a přidáme správnou odpověď. Opravený test Ti zašleme a na další hodině celý test ještě obecně projdeme se skupinou. Další dotazy ohledně testu můžeš směřovat individuálně přes messenger či e-mail.

V závěru kurzu Tě čeká ještě shrnující test a pohovor simulující přijímací řízení.

5. Individuální konzultace

Kromě úvodního videohovoru a průběžné komunikace prostřednictvím messengeru či e-mailu, zahrnuje kurz další individuální online setkání dle Tvé vlastní potřeby. Individuální konzultace probíhají po ukončení výukové části kurzu po celý květen. Termín/y si domluvíš sama s lektorem dle vlastní potřeby. Je zde prostor pro přípravu na ústní kolo přijímacího řízení, přípravu portfolia, pomoc se seminárními pracemi a vše, co ještě k efektivní přípravě na ústní kolo potřebuješ.

6. Intenzita

Oproti ostatním kurzům Ti nabízíme mnohem intenzivnější výuku podobnou nultému ročníku. V intenzivním kurzu s námi strávíš okolo 200 hodin (180 hodin výuky a konzultace). Kromě dobrého přehledu s Tebou probereme všechna klíčová témata do potřebné hloubky a šířky a seznámíš se s veškerým učivem, které k úspěšnému zvládnutí přijímaček potřebuješ. Vše zasazujeme do kontextu, jde nám totiž o skutečné porozumění, nikoli pouze memorování.